GOK nie pozwoli na nudę

GOK nie pozwoli na nudę

GMINA BIAŁA PODLASKA Nie macie pomysłu, co robić w letnie wieczory? Chcecie nauczyć się czegoś nowego? A może macie ochotę wystąpić na scenie i zaprezentować swój wokalny talent lub po prostu spędzić rodzinnie czas na wspólnej zabawie? Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej w czerwcu nie pozwoli wam się nudzić.

„Popołudnie z kulturą” w różnych oddziałach Gminnego Ośrodka Kultury mogą być jednym z pomysłów na kreatywne spędzenie czasu. Wójt gminy Biała Podlaska, GOK, KGW Aktywne Porosiuki, Stowarzyszenie AD ASTRA ze Sławacinka Starego oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Styrzyńca zapraszają na kulturalne popołudnia, które odbywają się o godzinie 18 w świetlicach wiejskich.

15 czerwca w Dokudowie II, 16 czerwca – w Styrzyńcu, 18 czerwca – w Cełujkach, 21 czerwca – w Porosiukach, 22 czerwca – w Krzymowskich, 23 czerwca – w Ciciborze Małym, 24 czerwca – w Sycynie, 25 czerwca – w Grabanowie. W programie warsztaty z filcowania, dawne i współczesne zabawy z dziećmi, występy lokalnych zespołów, wspólne śpiewanie.

Gminny Dzień Dziecka

W niedzielę 20 czerwca swoje święto, choć spóźnione, celebrować będą najmłodsi. Na Gminny Dzień Dziecka zaprasza wójt Wiesław Panasiuk, GOK oraz sołectwo Wilczyn. Początek o godzinie 13.00 w parku w Wilczynie. W planach są gry, zabawy sportowe, zabawy taneczno-ruchowe, dmuchane zjeżdżalnie, kręcenie balonów, wata cukrowa, popcorn, bańki mydlane, przejażdżki motocyklem, konkursy niespodzianki oraz blok muzyczno-wokalny, czyli wszystko to, co do udanej zabawy w niedzielne popołudnie może być potrzebne nie tylko najmłodszym.

Zostań gwiazdą

Nie lada gratka szykuje się dla wokalnie uzdolnionych dzieci z bialskiej gminy. Podczas Gminnego Dnia Dziecka zaplanowano przegląd wokalny „Zostań gwiazdą”, po to, by umożliwić dzieciom i młodzieży w wieku 4-18 lat sprawdzenie swoich możliwości wokalnych na scenie przed szerszą publicznością. Przegląd nie ma charakteru konkursowego, nie będzie oceniany, a ma zagwarantować jedynie dobrą zabawę.

Każdy uczestnik przygotuje wybrany przez siebie utwór, a po występie otrzyma pamiątkowy dyplom i mały upominek. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej z podpisaną klauzulą RODO do 18 czerwca na adres dokudow@gokbp.pl – temat wiadomości „Zostań gwiazdą”. Szczegółowych informacji udziela Jakub Gdela pod numerem telefonu 570 707 188. Regulamin i kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie internetowej gokbp.pl.

Justyna Madan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: