Głosujmy na Autorytety 2018 roku!

Głosujmy na Autorytety 2018 roku!

Za nami pierwszy etap plebiscytu tygodnika "Podlasiak" i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą "Nasz Autorytet 2018". Decyzją kapituły wytypowaliśmy 26 nazwisk kandydatów w pięciu kategoriach. Rozpoczynamy głosowanie!

Plebiscyt, w którym wspólnie z mieszkańcami regionu wybieramy autorytety w poszczególnych dziedzinach, to inicjatywa wyjątkowa i dotąd przez nikogo nie podejmowana. Autorytety są bowiem potrzebne zawsze i każdemu. Oddziałują na emocje, sposób myślenia, często wpływają na podejmowane przez nas decyzje. Choć kryzys autorytetu został ogłoszony już dawno, a czasy współczesne nazywa się „czasami nieufności”, są wśród nas osoby, które nas inspirują, których postawa buduje, zachowanie umacnia w przekonaniu, że mamy wzorce w swoim otoczeniu. I właśnie ich, razem z naszymi Czytelnikami, chcemy docenić.

W kilku poprzednich wydaniach "Podlasiaka" publikowaliśmy nazwiska i zdjęcia osób pretendujących do ścisłego grona kandydatów w naszym plebiscycie, w pięciu kategoriach: kultura, działalność charytatywna, edukacja/oświata, sport i rekreacja oraz życie codzienne. Każdy mieszkaniec Południowego Podlasia miał też określony czas na zgłoszenie swoich typów. I kilka takich otrzymaliśmy.

Ponieważ nazwisk było bardzo dużo, w regulaminie (dostępnym w siedzibie naszej redakcji oraz na www.podlasiak.info.pl) zastrzegliśmy, że Kapituła Plebiscytu wybierze tylko po pięć osób z każdej kategorii, które wezmą udział w głosowaniu. Razem 25 niezwykłych osób. Redakcja "Podlasiaka" zastrzegła sobie prawo dodania do tej listy jeszcze jednej kandydatury, wytypowanej przez zespół redakcyjny.

Głosowanie naszych czytelników pokaże, kto cieszy się w naszym regionie największym uznaniem i kto może być uznawany za autorytet w poszczególnych dziedzinach. Pięciu laureatów (w każdej z kategorii) otrzyma tytuł „Nasz Autorytet 2018”, a kolejnych pięciu – tytuł „Nasz Autorytet 2018 internautów”. Wszystkim wręczymy statuetki podczas specjalnej gali.

Nasz plebiscyt honorowym patronatem objęli prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz starosta bialski Mariusz Filipiuk.

ZAGŁOSUJ W PLEBISCYCIE "NASZ AUTORYTET 2018" [kliknij tutaj i oddaj głos w poszczególnych kategoriach)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: