Gala Plebiscytu Nasz Autorytet 2018 [GALERIA]

Za nami wielka gala wieńcząca plebiscyt „Nasz Autorytet 2018” zorganizowany przez tygodnik Podlasiak oraz Stowarzyszenie Przez Pryzmat.

Honorowymi patronami plebiscytu byli prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk i Starosta Powiatu Bialskiego Mariusz Filipiuk.

W wyjątkowej uroczystości, oprócz nominowanych i ich bliskich, wzięli udział przedstawiciele podlaskich samorządów, liczne grono najlepszych w regionie przedsiębiorców oraz partnerzy tygodnika „Podlasiak”.

Plebiscyt powstał z myślą o ludziach, na których możemy się wzorować, którzy swoim życiem codziennym, pracą, działalnością społeczną dają nam przykład, jak można mądrze i bez pogardy wobec inaczej myślących żyć.

O tym, że potrzebujemy autorytetów i potrafimy docenić tych, którzy nas inspirują świadczy liczba oddanych głosów na nominowanych. Plebiscyt cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Czytelnicy papierowego wydania tygodnika Podlasiak oraz internauci oddali na 26 nominowanych ponad 100 tys. głosów!

Zwycięzcami plebiscytu zostali:

  • Działalność Charytatywna: Anna Stolarczuk i Aleksandra Guz
  • Kategoria Edukacja/Oświata: Sylwia Trzeciak i Beata Makaruk
  • Kategoria Sport i Rekreacja: Zbigniew Kotkowski, Dariusz Trębicki i Krzysztof Piech (Nagroda Redakcji tygodnika Podlasiak)
  • Kategoria Życie Codzienne: Elżbieta Chaberska i Krystyna Pucer-Świentuchowska
  • Kategoria Kultura: Agnieszka Borodijuk i Łukasz Węda

Pełna relacja z gali oraz informacje o zwycięzcach w najbliższym wydaniu tygodnika Podlasiak od wtorku 19 marca.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy