Festiwal, jakiego jeszcze w Polsce nie było!

Festiwal, jakiego jeszcze w Polsce nie było!
fot. organizatorzy

13 i 14 sierpnia w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie na festiwalowej mapie Polski – Undercover Festival. W parku przy Zamku Ujazdowskim zabrzmi kultowa muzyka, dzięki której powrócimy wspomnieniami do fantastycznych koncertów gigantów rocka oraz usłyszymy przeboje najpopularniejszych gwiazd tego nurtu.

Undercover Festival organizuje Łukasz Droździel, absolwent Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej i uczeń I LO im. J.I. Kraszewskiego, od wielu lat mieszkający poza granicami naszego kraju. To będzie największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej, adresowane do fanów takich muzycznych gigantów, jak David Bowie, Queen, Led Zeppelin, Nirvana, The Rolling Stones, Guns N’ Roses, Coldplay, Oasis, Elton John i Ed Sheeran. Ich przeboje z największą dbałością odtworzą najlepsze na świecie tribute bands (nie mylić z cover bandami), na dodatek upodobniając się do swoich idoli fizycznie i poruszając się na scenie tak jak oni!
W sobotę na scenie głównej (otwarcie bramek o godz. 15) jako pierwszy o godz. 17 wystąpi Ed Sheeran Experience, a kolejni wykonawcy to: Absolute Bowie (godz. 18.30), Nirvana UK (godz. 20), Guns 2 Roses (godz. 21.30) i Not The Rolling Stones (godz. 23). Dzień później tą samą scenę najpierw zawładnie Young Elton (godz. 17), po którym zagrają: Boot-Led-Zeppelin (godz. 18.30), Oasish (godz. 20), Coldplace (godz. 21.30) oraz QE2 (godz. 23, na zdjęciu).
– Podczas naszego festiwalu uczestnicy będą mogli usłyszeć zapierające dech w piersiach wykonanie „Stairway to Heaven” Led Zeppelin, rozkołysać się przy „Welcome to the Jungle” Guns’n’Roses, poczuć sejsmiczną energię przy „We Will Rock You” Queen czy zaśpiewać w chórze tysięcy gardeł przy „Wonderwall” Oasis. Gwarantuję, że dla wszystkich, którzy wezmą udział w Undercover Festival będzie to najlepszy festiwal ich życia – przekonuje Łukasz Droździel.
Ale Undercover Festival to będzie nie tylko doskonała zabawa przy największych hitach, jakie powstały w historii muzyki. Pomysłodawca imprezy zadbał również o to, by na drugiej scenie towarzyszyła jej świetna rozrywka, podczas której o dobre humory zadbają znakomici mistrzowie stand-upu, a więc artyści o wysublimowanym poczuciu humoru, autorzy niepoprawnych żartów i anegdot! 13 sierpnia o godz. 18 na scenie stand-up pojawi się Bartosz Zalewski, następnie Wojtek Pięta (godz. 19.30) i Wojtek Fiedorczuk (godz. 21). W niedzielę pierwszy rozśmieszać będzie Damian Skóra (godz. 18), a po nim Piotrek Szumowski (godz. 19.30) i Wojtek Fiedorczuk (godz. 21).
Bilety na Undercover Festival (do lat 16 wstęp bezpłatny!) dostępne są na stronie: www.undercoverfestival.pl oraz przez eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/undercover-festival/. Sześciu czytelników „Podlasianina” obejrzy jednak imprezę za darmo, gdyż nasza redakcja dysponuje trzema dwuosobowymi zaproszeniami. Wygrać je można wypełniając poniższy kupon i przesyłając lub dostarczając go na adres: ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska, najpóźniej w piątek 5 sierpnia do godz. 15.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: