Dostał, bo... zaczepiał matkę

Dostał, bo... zaczepiał matkę

BIAŁA PODLASKA Policjanci bialskiej komendy ustalili, kto pobił w poprzednią niedzielę pod bialskim klubem mieszkańca gminy Biała Podlaska. Oberwało mu się rzekomo za to, że „zaczepiał” matkę jednego z napastników.

 

W poprzednią niedzielę 19 sierpnia doszło do rozróby pod jednym z bialskich klubów. Po godzinie 4 dyżurny Komendy Miejskiej Policji został poinformowany o pobiciu mieszkańca bialskiej gminy. – Pokrzywdzony w rozmowie z mundurowymi podał, że był bity przez kilku sprawców, a dodatkowo ukradziono mu pieniądze. Mężczyzna nie znał napastników, nie potrafił podać również powodu, dla którego został napadnięty – mówi rzecznik prasowy KMP Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu bialskiej komendy. Wkrótce ustalili nazwiska osób mających związek ze sprawą. Na podstawie materiału dowodowego zatrzymano do wyjaśnienia dwóch obywateli Ukrainy w wieku 27 i 28 lat.

Podczas rozmowy z policjantami przyznali, że pobili mężczyznę. Dlaczego? Bo ten „zaczepiał” matkę jednego z nich, która również była w lokalu. W środę 22 sierpnia Ukraińcy usłyszeli zarzuty, przyznali się do winy i dobrowolnie poddali się karze. Przestępstwo to zagrożone jest karą do trzech lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

(k)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: