DOBRE STUDIA PEWNA PRZYSZŁOŚĆ!

DOBRE STUDIA PEWNA PRZYSZŁOŚĆ!

PSW w Białej Podlaskiej posiada w ofercie BEZPŁATNE studia pierwszego, drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie. Obecnie oferta edukacyjna uczelni została wzbogacona o studia w trybie niestacjonarnym.

KSZTAŁCIMY PRAKTYCZNIE

Stawiamy na rozwój umiejętności praktycznych niezbędnych do podjęcia wymarzonej pracy. Wspieramy studentów atrakcyjnymi stypendiami. Oferujemy jedne z najwyższych stypendiów w Polsce – stypendium socjalne oraz stypendium Rektora, ponad 1000 zł każde. Realizujemy programy płatnych praktyk zawodowych. Naszą misją jest kształcenie młodzieży na wysokim poziomie, inicjowanie i prowadzenie badań naukowych. Nasi pracownicy i studenci rozwijają swoje umiejętności podczas wyjazdów międzynarodowych.

BOGATA BAZA DYDAKTYCZNA

W skład bazy materialnej i dydaktycznej Uczelni wchodzą 2 budynki dydaktyczne z Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej, biblioteka z czytelnią, budynek Hali Sportowej połączony z częścią dydaktyczną, nowoczesne centra badawcze Centrum Badań nad Innowacjami (CBNI) oraz Regionalne Centrum Badań EKO-AGRO-TECH, odkryta pływalnia, nowoczesny Dom Studenta. Ponadto Kampus uczelni skoncentrowany jest w odległości 200 metrów od głównego budynku.

MONOPROFILOWE CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNEJ

To miejsce, w którym przyszłe pielęgniarki i przyszli pielęgniarze zdobywają umiejętności udzielania pomocy medycznej w warunkach wirtualnej rzeczywistości. Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej wyposażone jest m.in. w symulatory wysokiej wierności dzieci i dorosłych. Symulatory służą do wykonywania ćwiczeń z zakresu procedur medycznych. Na salach symulacji znajdują się fantomy, które przypominają człowieka. Mówią co je boli, reagują mruganiem oczu, źrenice ulegają rozszerzaniu, można również sprawdzić wszystkie parametry życiowe. Zrobione z silikonu symulatory pozwolą studentom kierunków związanych ze zdrowiem przed wejściem na oddziały szpitalne w praktyczny sposób zweryfikować swoje umiejętności i przygotować się do pracy z pacjentami.

BIBLIOTEKA AKADEMICKA PSW

Przestrzeń biblioteczna jest zaaranżowana w nowoczesny i funkcjonalny sposób; stanowi miejsce bardzo licznie odwiedzane przez użytkowników. Biblioteka dysponuje trzema strefami wolnego dostępu, strefą relaksu i strefą samoobsługową, wyposażoną w urządzenia do samodzielnego wypożyczania i zwrotu książek oraz intuicyjny w obsłudze skaner. Do dyspozycji użytkowników przeznaczony jest pokój pracy grupowej i indywidualnej.

WYJAZDY NA STUDIA I PRAKTYKI ZAGRANICZNE

Studenci po pierwszym roku studiów mogą wyjeżdżać na studia zagraniczne w innym kraju. Studia w ramach programu Erasmus+ trwają od 3 do 12 miesięcy w ramach jednego cyklu studiów. Studenci mogą także wyjeżdżać na zagraniczne praktyki w przedsiębiorstwach, organizacjach, albo instytucjach działających w innych krajach uczestniczących w programie – czas pobytu 2 miesiące.

REKRUTACJA TRWA DO 24 WRZEŚNIA

Więcej szczegółów na stronie internetowej www.pswbp.pl w zakładce KANDYDAT lub pod numerem telefonu 83 344 99 30. Zapraszamy!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

*tekst promocyjny

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: