Deymon Show rusza już w niedzielę!

Deymon Show rusza już w niedzielę!
fot. organizatorzy

BIAŁA PODLASKA Premiera pierwszego odcinka talk-show „Deymon Show” odbędzie się już w niedzielę 4 kwietnia. – To marzenie przeczekało w szufladzie osiem lat, a niepewne czasy pandemii uzmysłowiły, że nie warto odkładać marzeń na potem – zdradza autor i gospodarz programu Damian Trzpil. 

Program ma charakter rozrywkowy. W każdym z czterech odcinków pierwszego sezonu pojawiać się będą pasjonaci, którzy podejmą się spontanicznych challenge’ów, a co za tym idzie dadzą się poznać widzom z innej, nieznanej strony.

– Czeka nas sporo śmiechu, gdyż uczestnicy wykładali się na najprostszych zadaniach – zdradza kierownik planu Maria Sławecka. Za przystąpienie do wyzwań i ich poprawne wykonanie na uczestników czekały upominki od niezawodnych sponsorów. – Czasy nie są łatwe, ale udało nam się przekonać kilka firm do wsparcia projektu – mówi Katarzyna Pawluczuk, współprowadząca show.

W pierwszym odcinku zadań podejmą się: mistrz świata w kulturystyce Mateusz Dziekan, autorka bloga „Życie z czterema kołami” Ewa Woźniak oraz tancerz i prezenter dance fitness Damian „Japko” Jablonski. W programie nie ma przegranych, a cały projekt ma na celu wywołanie odrobiny uśmiechu na naszych twarzach.

Realizatorem programu jest Marek Maliszewski z Firmy Shoyos Studio. – Najtrudniejszym elementem tego wyzwania zdecydowanie była właśnie pandemia, która krzyżowała nam plany dosłownie przy każdym planie zdjęciowy. Z tego też względu w pierwszym odcinku nie pojawił się słynny Witek Muzyk Ulicy, na udział którego tak bardzo liczyliśmy – dodaje Trzpil.

Organizatorzy zachęcają do śledzenia ich profili na Facebooku i Instagramie, wpisując „Deymon show”. Premiera 4 kwietnia o godz. 18.

To oni wsparli projekt

Sponsor główny: Centrum Kształcenia Kadr Sportowych CKKS Biała Podlaska B. Cienciała, partnerzy: Resto-Bar Stara Poczta, Become Pro, Salon Fryzjerski Dorota, Sushi Numazu, Skarpetkowy Shop, Shoyos Studio – Show Your Sound, SK Salon Kosmetyczny, Ewa Skonieczna Make-Up, Studio Reklamy Grafix, ftiroom20, Hubert Kołodziejski, Divine Art Ewa Cybulska, Salon Odzieżowy ALEX Iwona Paluch, Integrale.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: