Danuta Koszołko pokaże kolejne swoje prace

Danuta Koszołko pokaże kolejne swoje prace

Danuta Koszołko to artystka, która tworzy, gdy przypływa do niej dobra energia

BIAŁA PODLASKA Po raz kolejny Danuta Koszołko zaprezentuje swoje prace bialskiej publiczności. Pochodząca z Białej Podlaskiej malarka i pisarka szykuje coś wyjątkowego.

Wystawa pod hasłem "Podróż" będzie dostępna od 9 sierpnia. Wernisaż odbędzie się tego dnia o godz. 17 w budynku przy ul. Reformackiej 10 (obok restauracji Mappy). Czego możemy się spodziewać? Jakie emocje i barwy będą dominować? – Mam sentyment do bieli, rezonuje ona obecnie z moim wnętrzem. Jest w niej tyle nastroju i dobrej energii, która wycisza umysł i leczy – mówi nam Koszołko. – Jestem ekstrawertyczką, chcę wpuścić do swojego wnętrza jak najwięcej światła.

Danuta Koszołko dzieli swoje życie między Białą Podlaską a Warszawą. To w mieście nad Krzną pracowała jako młoda kobieta w klubie kultury Piast i lokalnej gazecie. Zaczynała jednak od projektowania kostiumów dla lalek w Teatrze Pleciuga w Szczecinie oraz Teatrze Miniatura w Gdańsku. Potem m.in. pracowała w międzynarodowej firmie wydawniczej, projektując okładki książek, czy w firmie reklamowej. W wernisażach jej prac biorą więc udział jej przyjaciele oraz znajomi z różnych branży i miast.

Będzie to już trzecia wystawa Koszołko w ostatni czasie. W ubiegły roku zorganizowała spotkanie autorskie w galerii Cztery Pokoje, gdzie odczytywano jej wiersze, a ściany zdobiły jej prace. Wiosną natomiast, tym razem już w budynku przy ul. Reformackiej 10, podzieliła się swoimi obrazami oraz innymi formami plastycznymi zebranymi pod hasłem "Moc i delikatność". Jej prace można było także oglądać podczas Nocy Muzeów w jednej z warszawskich galerii sztuki.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: