Dance with Me - Zatańcz ze Mną: Z mikrofonem na parkiecie [PARA NR 6]

Dance with Me - Zatańcz ze Mną: Z mikrofonem na parkiecie [PARA NR 6]
Fot. Adam Paluch

Przedstawiamy kolejną parę wydarzenia Dance with Me – Zatańcz ze mną, nad którym nasz tygodnik objął patronat. W roli gwiazdy występuje wokalistka i zwyciężczyni Bialskiego Talentu Natalia Marczuk (l. 17), a trenerem jest Dominik Moroz (l. 18). Poznajmy ich bliżej.

Natalia Marczuk pochodzi z małej miejscowości Międzyleś w gminie Tuczna, ale obecnie uczy się w liceum w Lublinie. Od dziecka jej największą pasją była muzyka. Śpiewa od dziewięciu lat, gra na pianinie, a ostatnio zaczęła uczyć się gry na gitarze.

Wzięła udział w licznych konkursach na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym, ale jej największym osiągnięciem jest 2. miejsce na festiwalu Magia Italiana we Włoszech. Jest duszą artystyczną pod każdym względem, dlatego stara się włączać w swoje życie nie tylko śpiew. W wolnych chwilach lubi malować. Swoje emocje przelewa na papier nie tylko za pomocą pędzla i farb, ale także pisząc własne piosenki.

Ogromną przyjemność sprawia jej również taniec, dlatego zgodziła się na udział w programie Dance with Me. Chciała spróbować czegoś innego, sprawdzić, czy podoła tak trudnemu zadaniu. Jak sama mówi, na szczęście trafiła na zdolnego i przemiłego nauczyciela, jakim jest Dominik.

W wolnych chwilach lubi spędzać czas w kuchni, nie tylko jedząc, ale także gotując. W jej życiu ważny jest również sport. Rozgrzewki i treningi z Dominikiem są bardzo wymagające, ale sprawiają jej ogromną radość, bo ciągle uczy się czegoś nowego. Ma nadzieję, że wszyscy docenią ich trud, włożony w ciągu tych paru miesięcy, i oglądając ich występ będą bawić się chociaż w połowie tak świetnie, jak oni bawili się z Dominikiem podczas treningów.

– Natalia to wesoła dziewczyna, która bardzo angażuje się w to, co robi. Daje z siebie wszystko, by trener Dominik był zadowolony i widział jej postępy. Do występu podsuwa swoje pomysły, na scenie chce pokazać emocje – mówi organizator Cezary Kirczuk.

Dominik Moroz tańczy od kilku lat, jednak pasję tę zaczął rozwijać na dobre od września ubiegłego roku, w Szkole Tańca Kontra. Tańce, których się uczy, to modern i jazz. Już po dwóch miesiącach zajęć stwierdził, że to jest to, czego pragnie w życiu, oraz że w przyszłości chce również uczyć innych tańca. Obecnie jest uczniem II Liceum Ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej. Uczy się na profilu biologiczno-chemicznym. Jego innym hobby jest śpiew oraz terrarystyka (hodowla gadów, płazów, pajęczaków itp.).

Jego największe osobiste osiągnięcia to m.in. 1. miejsce na Mistrzostwach Ekstraklasy w Tańcu Sportowym w kategorii Jazz Lirycal Duet oraz 3. miejsce również na Mistrzostwach Ekstraklasy w Tańcu Sportowym w kategorii modern solo. Oprócz tego ma na swoim koncie inne laury razem z grupą taneczną. Udział w programie bierze po to, aby sprawdzić się jako trener. Jest to nowe, kolejne doświadczenie na taneczną przyszłość. – Chęć sprawdzenia, jak poradzę sobie na parkiecie oraz możliwość pomocy innym, to plan idealny – komentuje Dominik.

– Widząc Dominika na treningach, bardzo spodobało mi się jego podejście do roli trenera. Jest to dla niego nowość, a mimo to jego przygotowanie, rozgrzewka, zapał i pomysł na występ robią wrażenie i pokazują, że sprawdza się w tej roli znakomicie. Mam nadzieję, że ten fragmencik występu, który widziałam, oczaruje Państwa w równej mierze jak mnie – komentuje organizator Anna Stolarczuk.

Fot. Adam Paluch

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: