Część Sitnickiej zamknięta z powodu remontu

Część Sitnickiej zamknięta z powodu remontu

BIAŁA PODLASKA Kolejne utrudnienia czekają mieszkańców przemieszczających się ulicą Sitnicką. Wszystko z powodu prowadzonego tam od kilku tygodni remontu.

Urząd Miasta zapowiada, że od 17 do 27 sierpnia ul. Sitnicka będzie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Osiedle Sitnickie do skrzyżowania z ul. Glinki. – Na tym odcinku drogi będzie układana nowa nawierzchnia bitumiczna. W czasie trwania prac będzie obowiązywał objazd ulicami Osiedle Sitnickie, Radziwiłłowska oraz Królowej Jadwigi – zapowiada Wojciech Sosnowski, naczelnik gabinetu prezydenta.

Inwestycja rozpoczęła się na początku sierpnia. Wcześniej – 19 lipca – prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk przekazał plac budowy wykonawcy, Przedsiębiorstwu Budownictwa Drogowego Tre-DROM.

Umowa między miastem a wykonawcą obejmuje wykonanie nakładek bitumicznych na ul. Sitnickiej (odcinek od skrzyżowania z ul. Glinki do skrzyżowania z drogą krajową nr 2) oraz przebudowę chodnika. Zakończenie robót planowane jest na wrzesień. Wartość inwestycji to prawie 518,2 tys. zł.

Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: