Cofał i najechał na pieszą

Cofał i najechał na pieszą

GMINA ROKITNO Noc w policyjnym areszcie spędził 25-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski. Mężczyzna podejrzewany jest o spowodowanie wypadku drogowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Kierujący daewoo cofając najechał na pieszą. W chwili zatrzymania 25-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 19:00 w miejscowości Klonownica Duża.
– Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący daewoo cofając zjechał na lewe pobocze drogi, gdzie najechał na prawidłowo idącą pieszą, przyciskając kobietę do metalowego przęsła ogrodzenia posesji. Poszkodowana 64-letnia mieszkanka gm. Rokitno z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, natomiast kierowca pojazdu pozostawiając auto zbiegł przed przyjazdem mundurowych – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Funkcjonariusze janowskiego komisariatu wykonujący czynności w sprawie zatrzymali kierowcę kilkaset metrów od miejsca zdarzenia. Mundurowi ustalili, że jest to 25-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozsądek.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: