Ciężarówką wymusił pierwszeństwo na fiacie

Ciężarówką wymusił pierwszeństwo na fiacie

Fiat został poważnie uszkodzony po zderzeniu z ciężarówką

GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w piątek 19 lipca przed godz. 10 na drodze krajowej nr 2 w Zaściankach. Kierujący samochodem ciężarowym daf, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka pojazdowi i doszło do zderzenia.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki daf, 31-letni mieszkaniec powiatu łosickiego ,skręcając w lewo, doprowadził do zderzenia z samochodem marki fiat doblo. Kierowca ciężarówki prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu pojazdowi - mówi Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 36-letni kierowca fiata. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. - Przypominamy, że nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu to, obok przekraczania prędkości, jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę mamy w swoich rękach życie i zdrowie własne, jak też innych uczestników ruchu drogowego - dodaje rzeczniczka bialskiej policji.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: