Ciężarówka Coca-Coli w Białej Podlaskiej? Głosujemy!

Ciężarówka Coca-Coli w Białej Podlaskiej? Głosujemy!

Już po raz czwarty ciężarówki Coca-Coli wyruszą w trasę po Polsce. Jest szansa, że zawita również do Białej Podlaskiej. Wystarczy tylko mobilizacja internautów.

Konwój św. Mikołaja, złożony z oryginalnych amerykańskich ciężarówek, odwiedzi 14 miast. Podobnie jak w poprzednich edycjach, firma daje możliwość wybrania ostatniego z 15 miast, które odwiedzi popularna marka napojów gazowanych.

Może być to Biała Podlaska. Co zrobić aby tak się stało? W dniach 14-19 listopada trzeba oddać jak największą ilość ważnych głosów na dedykowanym poście na Facebooku marki, wpisując w komentarzu #bialapodlaska. 5 miast z największą liczbą hashtagów przejdzie do finału. Wyniki wkrótce.

Odwiedziny ciężarówki Coca-Coli to zabawa dla całych rodzin, podczas którego można m.in. zrobić zdjęcie w pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami w technologii VR czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. O ciekawe i atrakcyjne gry, konkursy i zabawy z nagrodami dbają animatorzy.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy