Centrum Medyczne Medikuz – kompleksowa opieka i nowoczesny sprzęt

Centrum Medyczne Medikuz – kompleksowa opieka i nowoczesny sprzęt

BIAŁA PODLASKA Centrum Medyczne Medikuz to rozwijająca się niepubliczna przychodnia medyczna zlokalizowana przy alei Tysiąclecia 4 w Białej Podlaskiej. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne i pełne empatii podejście do potrzeb każdego Pacjenta, łatwy dostęp do lekarzy wielu specjalizacji oraz najwyższej klasy sprzęt medyczny – to główne wyznaczniki pracy centrum, które sprawiają, że miejsce to cieszy się zaufaniem Pacjentów.

Centrum Medyczne Medikuz posiada szeroki wachlarz proponowanych badań, ukierunkowanych na Pacjentów indywidualnych oraz instytucjonalnych, dla których zdrowie jest najwyższą wartością. Od lat najważniejszą misją Centrum jest świadczenie usług medycznych w sposób przyjazny i rzetelny, w poszanowaniu praw Pacjenta. I to zadanie realizowane jest m.in. poprzez ciągły rozwój kompetencji oraz współpracę z prywatnym sektorem opieki zdrowotnej.

Centrum Medikuz świadczy usługi zarówno z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej, diagnostyki, rehabilitacji, masaży leczniczych i relaksacyjnych, jak również badań laboratoryjnych.

Wybór jest naprawdę duży. Medikuz to zlokalizowane w jednym miejscu 20 poradni specjalistycznych, które dają Pacjentom w każdym wieku i z różnymi schorzeniami gwarancję łatwego dostępu do kompleksowej opieki medycznej i skorzystania z porady lekarskiej. Co ważne, z poradniami współpracują cenieni specjaliści o wysokich kwalifikacjach, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają pacjentów w procesie diagnozy i leczenia.

Pacjenci mogą umówić się na wizytę w poradniach: kardiologicznej, neurologicznej, endokrynologicznej, reumatologicznej, ortopedycznej, chorób płuc, otolaryngologicznej, diabetologicznej, chirurgicznej, urologicznej, zdrowia psychicznego, psychiatrycznej, dermatologicznej, ginekologicznej. Kompleksowo o swoje zdrowie zadbają również osoby wymagające opieki: alergologa, pediatry czy chorujące na boreliozę. W Centrum można również skorzystać z porady psychologa, logopedy, dietetyka oraz terapeuty uzależnień.

Centrum wykonuje także badania diagnostyczne. Dysponuje szeroką gamą najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu Pacjenci mają szybki dostęp do takich badań jak: echo serca, holter EKG i ciśnieniowy, ultrasonograf Dopplera (USG brzucha, układu tętniczego oraz żylnego, tarczycy oraz tkanek miękkich). W Centrum wykonywane są także badania wydolności płuc (spirometria), EKG spoczynkowe i wysiłkowe na bieżni wysiłkowej i cykloergometr oraz ABI – diagnozujące chorobę naczyń kończyn dolnych.

Pacjenci Medikuz mogą wykonać również standardowe szczepienia przeciwko grypie, tężcowi, błonnicy, krztuścowi, durowi brzusznemu, wściekliźnie, kleszczowemu zapaleniu mózgu, Polio, WZW A i B. A także wymagane przed podróżą do części krajów szczepionki na japońskie zapalenie mózgu, cholerę czy malarię.

Centrum Medyczne Medikuz ukierunkowane jest w szczególności na jakość świadczonych usług i optymalizację obsługi Pacjenta. Dlatego przy zapisie istnieje możliwość ustalenia dogodnego dla Pacjenta terminu wizyty lekarskiej, zabiegu i badania diagnostycznego.

Informacje dotyczące pełnej listy specjalistów, proponowanych badań wraz z ich opisem oraz cennik dostępne są na stronie internetowej: www.medikuz.com. Zapisy telefoniczne na wizyty do poradni prowadzone są pod numerem: 536 825 825.

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: