Celnik zakażony koronawirusem

Celnik zakażony koronawirusem
fot. KAS w Lublinie

BIAŁA PODLASKA Dzisiaj z powodu  potwierdzenia u jednego funkcjonariusza koronawirusa zamknięty został Oddział Celny w Białej Podlaskiej.

Część pracowników Oddziału i ich rodzin zostało skierowanych na kwarantannę. – Z powodu potwierdzenia u jednego z funkcjonariuszy koronawirusa – zamknięte są obiekty Oddziału Celnego w Białej Podlaskiej, przy ul. Celników Polskich 23. Odprawy dokonywane dotychczas w Oddziale Celnym w Białej Podlaskiej przejmuje od 3 sierpnia do odwołania Oddział Celny w Małaszewiczach – informuje biuro prasowe IAS w Lublinie.

Dzisiaj Urząd Wojewódzki w Lublinie poinformował o dwóch nowych przypadkach zakażenia na terenie powiatu bialskiego. Koronawirusa potwierdzono u dwóch kobiet w średnim wieku. Na razie nie wiadomo jakie było źródło zakażenia, ponieważ jest to w trakcie ustalania.

Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono dotąd  1012 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 725 ozdrowieńców i zarejestrowano 21 zgonów.W powiecie bialskim chorych jest obecnie 117 osób, a 85 wyzdrowiało. Zmarły 3 osoby.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy