Był poszukiwany przez policję, wpadł w drodze do przychodni

Był poszukiwany przez policję, wpadł w drodze do przychodni

Najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym 55-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski. Mężczyzna od jakiegoś czasu był poszukiwany przez policjantów,wpadł przypadkiem gdy postanowił wybrać się do przychodni. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że na koncie podróżującego volvo 55-latka figuruje dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

W poniedziałek 13 kryminalni z międzyrzeckiego komisariatu uzyskali informacje dotyczące poszukiwanego przez nich 55-letniego mieszkańca tej gminy. – W trakcie działań funkcjonariusze zauważyli samochód osobowy marki volvo, a w nim znanego im mężczyznę. Na ulicy Wiejskiej, 55-latek został zatrzymany. W działania włączyli się też międzyrzeccy patrolowcy – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Funkcjonariusze szybko ustalili, że na koncie 55-latka figuruje dodatkowo dożywotni zakaz  prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok za przestępstwo przeciwko mieniu. Odpowie również za kierowanie autem pomimo orzeczonego zakazu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: