Budowa targowiska zgodnie z harmonogramem

Budowa targowiska zgodnie z harmonogramem
fot. J. Dragan

BIAŁA PODLASKA Trwa budowa nowego targowiska przy ulicach Przechodniej i Wąskiej. Sprzedawcy zastanawiają się, czy firma zdąży zakończyć roboty w grudniu, tak jak jest to zaplanowane. Magistrat uspokaja: prace idą zgodnie z harmonogramem, więc termin ten nie jest zagrożony.

Jak na razie nastąpiła już częściowa rozbiórka dawnego sklepu, należącego przez lata do sieci Społem, na bazie którego w górę pnie się nowy, efektowny obiekt. Inwestycja, jak słyszymy, przebiega zgodnie z planem. – Wykonawca robót nie wystąpił do gminy miejskiej Biała Podlaska o wydłużenie terminu realizacji. Zgodnie z harmonogramem robót, poszczególne etapy budowy realizowane są bez opóźnień – informuje Jolanta Oleszczuk, inspektor ds. inwestycji Urzędu Miasta.

Wykonawcą jest firma PNB Paweł Niczyporuk Budownictwo z Białej Podlaskiej. Na terenie nowego targowiska powstanie 6 zadaszeń w formie okręgów o różnej skali, z największym z nich o średnicy okręgu 26 m. Pod zadaszeniami znajdą się 42 stoiska handlowo-rekreacyjne w formie stoisk z wystawkami kaskadowymi oraz okrągłych stołów pełnych o funkcji handlowej i rekreacyjnej.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy