Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych

Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych

WISZNICE Wielkimi krokami zbliża się dziesiąta edycja ogólnopolskiego biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Podobnie jak w poprzednich latach, w sportowej rywalizacji wezmą udział także mieszkańcy Wisznic.

Impreza odbędzie się 6 marca. O godz. 11.30 otwarte zostanie biuro zawodów w parku, w centrum Wisznic. Po rejestracji uczestników i wręczeniu pakietów startowych biegacze wystartują o godz. 12.30, a godzinę później odbędzie się ceremonia zakończenia zawodów i dekoracja uczestników biegów w kategorii open. Przy Gminnym Ośrodku Kultury i Oświaty na biegaczy będzie czekała niespodzianka – ognisko z kiełbaskami i herbata. Organizatorami wisznickiego biegu są Fundacja Wolność i Demokracja i GOKiO w Wisznicach. Patronat honorowy objął wójt gminy Wisznice.

Przygotowanie biegu wspierają także: I Warszawska Brygada Pancerna z Garnizonu Biała Podlaska, której przedstawicieli będzie można odwiedzić w czasie imprezy na stoisku promocyjnym, 23. Batalion Lekkiej Piechoty z Białej Podlaskiej oraz Stowarzyszenie Lubelska Grupa Historyczna im. Żołnierzy Wyklętych Lubelszczyzny.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: