Biblioteka ma zastępcę dyrektora

Biblioteka ma zastępcę dyrektora

Grzegorz Siemakowicz awansował w Miejskiej Bibliotece Publicznej od 1 kwietnia

BIAŁA PODLASKA Miejska Biblioteka Publiczna ma zastępcę dyrektora. W zarządzaniu placówką Pawłowi Borkowi pomoże Grzegorz Siemakowicz.

Prezydent Michał Litwiniuk powołał Siemakowicza z dniem 1 kwietnia. Tego dnia oficjalnie rozpoczął pracę na stanowisku zastępcy dyrektora, bo już wcześniej był zatrudniony w Miejskiej Bibliotece Publicznej jako specjalista ds zarządzania dokumentami i kontaktów z mediami.

Jakie obowiązki będzie miał świeżo upieczony zastępca dyrektora? – Będę zastępował dyrektora we wszystkich sprawach dotyczących pracy biblioteki podczas jego nieobecności. Ponadto do moich zadań będzie należało m.in. kierowanie zespołem komórek organizacyjnych znajdujących się w moim pionie organizacyjnym, współpraca ze środowiskiem okołobibliotecznym, jak szkoły, stowarzyszenia, media, a także sprawowanie nadzoru nad realizacją zadań realizowanych przez podległe komórki organizacyjne i inne – odpowiada.

Grzegorz Siemakowicz związany jest z PSL, kojarzony ze współpracy z posłem Franciszkiem Jerzym Stefaniukiem oraz europosłem Krzysztofem Hetmanem. Startował do Rady Miasta z listy Koalicji Obywatelskiej. W okręgu nr 3 uzyskał całkiem niezły wynik, zdobywając 370 głosów, jednak nie zdobył mandatu (w tym okręgu z KO weszło dwóch radnych: Robert Woźniak i Stefan Parafiniuk).

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: