Biała Podlaska: Święty Mikołaj gościł w centrum miasta [WIDEO]

Biała Podlaska: Święty Mikołaj gościł w centrum miasta [WIDEO]

W czwartkowe popołudnie 6 grudnia na placu Wolności nie brakowało atrakcji dla dzieci. Podczas Mikołajek, które zorganizowaliśmy wspólnie z portalem bp24, można było się rozgrzać i spędzić czas w miłej, świątecznej atmosferze. Był Mikołaj, śnieżynki i moc dobrej zabawy.

<< ZOBACZ WIDEO >>

Podczas konkursu wręczyliśmy nagrody laureatom naszego mikołajkowego konkursu. Zostali nimi: Gabriel Szysiuk z Wólki Plebańskiej, Aleksandra Głowacka z Podedwórza, Iwona Stanilewcz z Łomaz, Ola Ksiniewicz z Romanowa, Julia Jaroszewicz z Białej Podlaskiej, Leszek Jówko z Janowa Podlaskiego i Milena Hordejuk z Dąbrowicy Dużej. Tych, którym nie udało się dojechać na naszej mikołajkowe spotkanie, zapraszamy po odbiór nagród do redakcji tygodnika "Podlasiak", zlokalizowanej przy ul. Warszawskiej 13 w Białej Podlaskiej.

Mikołajki na placu Wolności to wydarzenie, podczas którego nie mogło zabraknąć radosnych animacji dla dzieci. Przygotowali je studenci bialskiej filii AWF. – Cieszymy się, że możemy w ten sposób pomóc. Przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych, zachęcamy ich do wspólnej zabawy, tańczymy i staramy się ich rozgrzać w ten chłodny dzień – mówiła nam Joanna Machaj z rady samorządu studenckiego AWF.

Na dzieci czekał też święty Mikołaj. Chętni mogli zrobić sobie z nim zdjęcie, a on w miał w swojej torbie sporo prezentów dla grzecznych maluchów. Była też możliwość napisania listu do Mikołaja i poczęstowania się słodkościami, które wręczały pomocnice Mikołaja. Zabawa potrwała do późnego popołudnia. W organizację, oprócz studentów AWF, włączyli się m.in. Bialskie Centrum Kultury i IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: