Biała Podlaska: Komendant Straży Miejskiej do pogotowia?

Biała Podlaska: Komendant Straży Miejskiej do pogotowia?

Artur Kozioł ma rozpocząć pracę w bialskim pogotowiu

BIAŁA PODLASKA Nieoficjalnie mówi się, że zastępcą dyrektora ds. techniczno-administracyjnych ma zostać Artur Kozioł, który ostatnio był zatrudniony w Straży Miejskiej. Nie potwierdza ani nie zaprzecza tym pogłoskom. Tymczasem coraz głośniej o kolejnych awansach.

Artur Kozioł pracę w Straży Miejskiej rozpoczął w 2015 roku. Liczne kwalifikacje sprawiły, że wygrał konkurs na stanowisko strażnika miejskiego. Potem z szeregowego strażnika awansował na zastępcę komendanta. Ostatecznie został komendantem Straży Miejskiej zastępując na tym stanowisku Artura Żukowskiego i wprowadzając liczne inicjatywy m.in. kursy samoobrony dla kobiet oraz rozbudowując monitoring. Strażnicy rozpoczęli za jego kadencji nocne dyżury, a udane akcje można obserwować na profilu facebookowym formacji.

Wygląda na to, że komendant zmieni profesję. Dotarliśmy do informacji, że ma on dołączyć do kierownictwa. Tak przynajmniej się mówiło w ubiegłym tygodniu. Skontaktowaliśmy się z Arturem Koziołem, jednak ten powiedział, że nie może odpowiedzieć na to pytanie. Potwierdził, że jest zatrudniony w Staży Miejskiej.

Remigiusz Małecki, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego potwierdza, że Artur Kozioł przechodzi do bialskiego pogotowia, a obecnie trwa dopinanie kwestii formalnych oraz wykorzystywanie zaległego urlopu.

Więcej na temat innych przeniesień i awansów bliskich współpracowników Dariusza Stefaniuka, obecnego wicemarszałka województwa lubelskiego przeczytasz w papierowym i cyfrowym wydaniu Podlasiaka od 11 grudnia

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: