Bal, warsztaty i planszówki w ferie

Bal, warsztaty i planszówki w ferie

GMINA PISZCZAC Na aktywne ferie zaprasza Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu. Rozpocznie je 12 lutego bal karnawałowy.

Potem, 14 lutego o godz. 10, zaplanowane jest spotkanie z policjantem, a o godz. 12 – warsztaty dziennikarskie, na które obowiązują zapisy. 14 lutego o godz. 10 rozpoczną się warsztaty plastyczne, a dwie godziny później uczestnicy wezmą udział w spotkaniu Klubu Gier Planszowych „Bez prądu”. 15 lutego od godz. 10 będą królowały bajki, a od godz. 12 – warsztaty kulinarne (koszt 7 zł). 17 lutego o godz. 10 będą zabawy na świetlicy, a o godz. 12 rozpoczną się warsztaty malowania ceramiki (koszt 10 zł). Od 18 do 20 lutego w budynku Zespołu Placówek Oświatowych będą dmuchańce.

Także drugi tydzień ferii będzie obfitował w atrakcje. 21 lutego o godz. 10 uczestnicy poznają pracę Urzędu Gminy, odwiedzając wójta, a o godz. 12 odbędą się zajęcia interaktywne. 22 lutego w tych samych godzinach będą najpierw warsztaty sensoryczne, a potem zajęcia savoir-vivre dla dzieci. 23 lutego najpierw bajkowe przedpołudnie, potem warsztaty z wykonywania musujących kul do kąpiel, a 24 lutego – Klubu Gier Planszowych „Bez prądu” i warsztaty czekoladowe (koszt 10 zł). Zapisy i szczegółowe informacje pod nr. tel. 572 168 122.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: