Areszt dla 42-latka za narkotyki i znęcanie się nad rodzicami

Areszt dla 42-latka za narkotyki i znęcanie się nad rodzicami

BIAŁA PODLASKA Bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 42-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz znęcanie się nad rodzicami.

W minioną niedzielę bialscy kryminalni otrzymali zgłoszenie dotyczące tego, że 42-letni bialczanin znęca się nad rodzicami. – Z informacji przekazanej przez członka rodziny wynikało, że mężczyzna wszczyna awantury, w trakcie których grozi rodzicom, szarpie ich i popycha jak też rzuca w nich przedmiotami. Tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Policjanci wykonujący czynności w sprawie ustalili, że 42-latek może również posiadać znaczne ilości narkotyków – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

W miejscu jego zamieszkania, jak też w mieszkaniu i samochodzie użytkowanym przez małżonkę 42-latka policjanci znaleźli susz oraz niemal 50 tabletek. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 50 porcji dealerskich tych narkotyków oraz tabletki extazy.

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

W środę 23 marca Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Zarzuty posiadania narkotyków usłyszała też 37-letnia małżonka mężczyzny.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy