Album o zespole pałacowym Radziwiłłów już w sprzedaży

Album o zespole pałacowym Radziwiłłów już w sprzedaży

BIAŁA PODLASKA Opisywany przez nasz tygodnik i oczekiwany przez wielu rodowitych mieszkańców Południowego Podlasia album Jarka Domańskiego „Zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów w Białej Podlaskiej” jest już do kupienia. To pierwsza pozycja albumowa promująca byłą XVII-wieczną bialską posiadłość magnacką Radziwiłłów.

Album można kupić w księgarniach: Między Kartkami przy ul. Warszawskiej 1, Słoń przy ul. Brzeskiej 8/1 oraz w Studiu Fotograficznym Fotos przy ul. Ciasnej 1. Kosztuje 39 zł.

Na uwagę zasługuje uniwersalny i edukacyjny przekaz tej publikacji, zarówno w warstwie tekstowej, jak i ilustracyjnej. Informacje w niej zawarte sprawiają, że może pełnić rolę przewodnika po obiektach założenia radziwiłłowskiego. Dlatego adresowany jest nie tylko do turystów odwiedzających miasto nad Krzną, ale także do mieszkańców Białej Podlaskiej, zwłaszcza młodzieży chcącej poznać jego historię. Stanowić może doskonały prezent imieninowo-urodzinowy lub już niedługo pod choinkę.

– Album wydałem samodzielnie, dlatego jeśli ktoś z nabywców uzna, że jest godny polecenia, to będę wdzięczny za każdą wzmiankę o nim wśród swoich znajomych. Będzie mi również miło, jeśli pozostawi po sobie ślad i napisze do mnie kilka słów od siebie na Facebooku lub podzieli się swoją opinią na portalu informacyjnym RadioBiper lub stronie redakcji tygodnika „Podlasianin” – mówi Jarek Domański.

Niestety, w związku z pandemią, nie przewiduje się spotkań autorskich związanych z promocją albumu. Mimo to Jarek zaprasza do Studia Fotograficznego Fotos w Białej Podlaskiej przy ul. Ciasnej 1 po imienną dedykację w każdym zakupionym egzemplarzu. A za pośrednictwem „Podlasianina” autor składa podziękowania Alinie Kulawiec i Szczepanowi Kalinowskiemu za pomoc na etapie pracy nad albumem, za zaangażowanie się nad jego projektem wydawniczym i poświęcenie czasu w zakresie edytorskiej realizacji.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy