Agroleasing oferuje

Agroleasing oferuje

Dopiero co wyremontowane i zmodernizowane, pachnące świeżością pomieszczenia biurowe i rozległe przestrzenie magazynowe z niezbędną infrastrukturą są do wynajęcia w bazie spółki Agroleasing w Białej Podlaskiej. Wszystko jest dostępne także w niedziele i święta.

Optymalne położenie Białej Podlaskiej w stosunku do granicy z Białorusią czyni miasto atrakcyjnym miejscem dla obsługi celnej towarów jadących z Unii Europejskiej na wschód i odwrotnie oraz zakładania biur celnych i spedycyjnych.

Pozostaje stąd po kilkadziesiąt kilometrów do Terminalu Samochodowego w Kukurykach czy drogowych przejść granicznych w Terespolu albo Sławatyczach. W mieście, na skrzyżowaniu ulic Północnej i Brzeskiej, pod numerem 126, ma od lat swoją siedzibę firma Agroleasing Sp. z o.o.

Znalazły tu miejsce liczne podmioty zajmujące się obsługą celną i spedycyjną. Są tu magazyny i składy celne. Można wręcz stwierdzić, że na obszarze 3,5 hektara powstała dobrze funkcjonująca baza o takim właśnie profilu. Dysponuje ona obszernym parkingiem, gdzie mogą przystanąć ciężarówki z towarami, w celu ich obsługi celnej, albo po to, by kierowcy po prostu mogli odpocząć w podróży. Opłata za postój na parkingu jest niemal symboliczna, wynosi 2,50 zł za godzinę w dzień i 1 zł za godzinę w nocy. Przy dłuższym pobycie opłaty mogą być negocjowane i zmniejszone. W zamian kierowcy mają zapewniony dostęp do sanitariatów i pryszniców oraz do internetu za pośrednictwem wi-fi. Na miejscu jest również sklep spożywczy i bar z szeroką ofertą dań.

– To znakomity teren do tak zwanych miejsc uznanych przez agencje celne – zapewnia szef placówki Wojciech Wasilewski. – Chodzi o to, że agencje celne mogą tu same odprawiać towary, bez udziału celników. Dotyczy to oczywiście zaufanych agencji celnych, spełniających wymogi Głównego Urzędu Ceł.

W bazie Agroleasingu pojawiły się kolejne obiekty do wynajęcia. Po remoncie i modernizacji biurowca, są do dyspozycji zainteresowanych pomieszczenia o powierzchni od 12,5 mkw. do 26 mkw. Nadają się na biura i inne pomieszczenia administracyjne bądź usługowe. Magazyny o powierzchni 100 mkw., 250 mkw., 440 mkw. są strzeżone całą dobę. Użytkownicy mają do dyspozycji wózki widłowe o udźwigu 2,5 oraz 3,5 tony. Wszystkie ceny najmu są do uzgodnienia.

Chętni powinni nawiązać kontakt z Wojciechem Wasilewskim, tel. 660 760 600, mail: w.wasilewski@op.pl, albo z panią Elżbietą Morgunowicz, tel. 725 550 790. (mw)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: