5-latek wbiegł pod samochód

5-latek wbiegł pod samochód

BIAŁA PODLASKA Bialscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek 9 czerwca na ul. Okopowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 5-letni chłopiec wybiegł nagle zza zaparkowanych aut, uderzając w bok przejeżdżającego bmw. Dziecko doznało obrażeń ciała i przewiezione zostało do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 5-letni chłopiec przebywający na placu zabaw nagle wybiegł zza zaparkowanych pojazdów. – Dziecko uderzyło w bok przejeżdżającego drogą wewnętrzną auta. Samochodem kierował 26-letni powiatu łosickiego. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że w chwili zdarzenia kierujący bmw był trzeźwy – relacjonuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

W wyniku zdarzenia 5-latek doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Policjanci wykonują czynności, które pozwolą ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Policja apeluje do opiekunów dzieci. – Zwracajmy uwagę na to, gdzie i jak bawią się dzieci. Ciekawe świata nie zdają sobie sprawy z grożących im niebezpieczeństw. Pamiętajmy, że dzieci nie powinny pozostawać bez opieki osób dorosłych. Miejsce zabaw powinno być bezpieczne, oddalone od wody oraz dróg – dodaje rzecznik.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: