33-latek ugodził nożem mężczyznę. Wcześniej się pokłócili

33-latek ugodził nożem mężczyznę. Wcześniej się pokłócili

BIAŁA PODLASKA Za usiłowanie zabójstwa odpowie 33-latek, który podejrzany jest o ugodzenie nożem mieszkańca Białej Podlaskiej. Do zdarzenia doszło w miniony weekend na jednym z bialskich osiedli.

Rannym mężczyzną zajął się  zespół ratownictwa medycznego. W stanie zagrażającym życiu został przetransportowany karetką do szpitala. Od razu trafił na blok operacyjny, a policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. – Funkcjonariusze ustalili wstępnie przebieg zdarzenia, wytypowali też mężczyznę podejrzewanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 33-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, który wyglądając przez okno jednego z mieszkań, wszedł w utarczkę słowną z pokrzywdzonym. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

33-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Dzisiaj bialski sąd zastosował wobec mężczyzny najsurowszy środek zapobiegawczy- tymczasowy areszt. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyzźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: