Zuzia i Eryk nagrali piosenki na płytę dla dzieci

Zuzia i Eryk nagrali piosenki na płytę dla dzieci

SUKCESY Kolejny muzyczny sukces lokalnych wokalistów. Utwory nagrane przez Zuzię Janik z Białej Podlaskiej oraz Eryka Waszczuka z Międzyrzeca Podlaskiego znalazły się na płycie „Plater i Jej Zwierzaki”. Premiera krążka odbyła się 6 grudnia.

Znajdziemy na niej takie utwory jak „Do góry pazury” oraz „Mikołaj daje, nic nie dostaje”. Płyta ukazuje się w trzech wariantach: podstawowym, limited oraz deluxe. Krążek dostępny będzie również w internetowych serwisach muzycznych, jak chociażby www.muzykacyfrowa.pl.

Na płycie znalazło się 10 piosenek utrzymanych w stylu nowoczesnej muzyki pop dance, stanowiących niezapomnianą rozrywkę dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoprzedszkolnym oraz dla całych rodzin. To świetny pomysł na świąteczny prezent lub po prostu miłe zapełnienie wolnego czasu.

Piosenki wykonywane są przez uczestników i finalistów znanych i popularnych telewizyjnych talent show, wśród których odnajdujemy: Nelę Zawadzką, Zosię ZoZi Tartas, Gabrysię Piotrowską, Nataszę Kotlarską, Wiktora Chmiela i Gabi Borys oraz związanych z naszym regionem Eryka Waszczuka, Zuzię Janik. Oboje swoją muzyczną przygodę rozpoczynali w zespole Chwilka, działającym przy Bialskim Centrum Kultury.

Za muzykę i słowa odpowiedzialny jest Tomasz Konfederak, lider popularnego na początku 2000 roku zespołu HA-DWA-O!, a także stojący za sukcesami Kasi Popowskiej i Sarsy. Produkcją albumu zajął się inżynier dźwięku Josh Harris, przez lata kierownik zespołu wokalisty Seal, nominowany do nagrody Grammy. Płyta ukazuje się nakładem wydawnictwa Soliton.pl.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: