Zuzia i Eryk nagrali piosenki na płytę dla dzieci

Zuzia i Eryk nagrali piosenki na płytę dla dzieci

SUKCESY Kolejny muzyczny sukces lokalnych wokalistów. Utwory nagrane przez Zuzię Janik z Białej Podlaskiej oraz Eryka Waszczuka z Międzyrzeca Podlaskiego znalazły się na płycie „Plater i Jej Zwierzaki”. Premiera krążka odbyła się 6 grudnia.

Znajdziemy na niej takie utwory jak „Do góry pazury” oraz „Mikołaj daje, nic nie dostaje”. Płyta ukazuje się w trzech wariantach: podstawowym, limited oraz deluxe. Krążek dostępny będzie również w internetowych serwisach muzycznych, jak chociażby www.muzykacyfrowa.pl.

Na płycie znalazło się 10 piosenek utrzymanych w stylu nowoczesnej muzyki pop dance, stanowiących niezapomnianą rozrywkę dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoprzedszkolnym oraz dla całych rodzin. To świetny pomysł na świąteczny prezent lub po prostu miłe zapełnienie wolnego czasu.

Piosenki wykonywane są przez uczestników i finalistów znanych i popularnych telewizyjnych talent show, wśród których odnajdujemy: Nelę Zawadzką, Zosię ZoZi Tartas, Gabrysię Piotrowską, Nataszę Kotlarską, Wiktora Chmiela i Gabi Borys oraz związanych z naszym regionem Eryka Waszczuka, Zuzię Janik. Oboje swoją muzyczną przygodę rozpoczynali w zespole Chwilka, działającym przy Bialskim Centrum Kultury.

Za muzykę i słowa odpowiedzialny jest Tomasz Konfederak, lider popularnego na początku 2000 roku zespołu HA-DWA-O!, a także stojący za sukcesami Kasi Popowskiej i Sarsy. Produkcją albumu zajął się inżynier dźwięku Josh Harris, przez lata kierownik zespołu wokalisty Seal, nominowany do nagrody Grammy. Płyta ukazuje się nakładem wydawnictwa Soliton.pl.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy