Zrób zdjęcie parku, placu lub skweru i wygraj

Zrób zdjęcie parku, placu lub skweru i wygraj
fot. PixaBay

BIAŁA PODLASKA Rusza IV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Parki, place, skwery”. Od jutra można będzie składać prace.

Dział Wiedzy o Regionie Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza młodych pasjonatów fotografii do wzięcia udziału w IV edycji konkursu fotograficznego dla dzieci i młodzieży pod tytułem „Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Parki, place, skwery”.

Konkurs polega na uwiecznieniu na fotografii dowolnego miejsca znajdującego się w przestrzeni publicznej na terenie powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska, które pasuje do określeń: park, plac lub skwer.

Każdy z nas ma takie ulubione miejsca w swojej miejscowości, w których lubi przebywać i odpoczywać. Zachęcamy do podzielenia się ich urokiem z innymi poprzez udział w konkursie.

Prace można nadsyłać od 1 czerwca do 30 września 2021 r.

Wszelkie potrzebne informacje na temat konkursu w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy uczestnika znajduje się na naszej stronie www.mbp.org.pl.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: