Zmarł 83-letni pacjent z koronawirusem

Zmarł 83-letni pacjent z koronawirusem

BIAŁA PODLASKA Dziś (7 lipca) po godz. 10 rzecznik lubelskiego sanepidu poinformowała, że w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w  zmarł 83-letni Pacjent z infekcją COVID-19 z szeregiem chorób współistniejących.

Wczoraj informowaliśmy o 18 osobach z koronawirusem przebywających w bialskim szpitalu. A już dziś z Urzędu Wojewódzkiego płyną kolejne dane. Dotyczyły: mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym, 2 kobiet w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym, 2 mężczyzn w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu bialskiego, którzy mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym, 2 kobiet w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu bialskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym, 1 kobiety w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu bialskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym i 1 mężczyzny w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym.

A jak wygląda sytuacja w woj. lubelskim? Do 7 lipca na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 732 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 533 ozdrowieńców i zarejestrowano 19 zgonów.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: