Zgłoś kandydata do nagrody Dobre, bo Bialskie

Zgłoś kandydata do nagrody Dobre, bo Bialskie

POWIAT BIALSKI Już 10 stycznia odbędzie się 20. gala wręczenia wyróżnień przyznawanych przez starostę bialskiego Dobre, bo Bialskie za 2019 rok.

Wyróżnienia przyznawane są przedsiębiorstwom, instytucjom państwowym i samorządowym, osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom społecznym i zawodowym oraz innym podmiotom, które całokształtem działalności w znaczący sposób przyczyniły się do gospodarczego i społecznego rozwoju powiatu lub jego promocji. Nagradzane są firmy będące wzorcem dla innych przedsiębiorców i takie, które skutecznie konkurując na rynku osiągają coraz lepsze wyniki, prowadzą działalność społeczną lub charytatywną, wspierają środowiska lokalne lub przyczyniają się do popularyzowania osiągnięć powiatu bialskiego i zachowania zasobów dziedzictwa kulturowego.

Jeżeli znasz firmę odznaczającą się takimi osiągnięciami, możesz ją zgłosić do konkursu. Regulamin przyznawania wyróżnień Dobre, bo Bialskie oraz wniosek, na którym należy zgłaszać kandydatury, znajdują się na stronie internetowej: www.powiatbialski.eu/starostwo w zakładce "wzory dokumentów". Wnioski przyjmowane są do 10 grudnia w kancelarii ogólnej (pokój nr 316) Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: