Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji lokalnej w Białej Podlaskiej: “Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji lokalnej w Białej Podlaskiej: “Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej”

BIAŁA PODLASKA Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji zaprasza do wzięcia udziału w ogólnodostępnej konferencji lokalnej w Białej Podlaskiej: “Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej”, która odbędzie się w Hotelu Delfin (Jana Pawła II 11, 21-500) w sobotę 25 września 2021 r. w godzinach 9:00-17:00.

Konferencja zostanie zorganizowana w ramach programu „Administracja pod Kontrolą”, którego celem jest wzmocnienie społecznej kontroli administracji publicznej. Zajęcia zostały podzielone na dwie części tematyczne. Pierwszy blok tematyczny „Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej” będzie poprowadzony w godzinach od 9:30 12:45. Drugą część wydarzenia w godzinach 13:45 17:00 poprowadzi Mikołaj Krupa z Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców/One Speech. Zajęcia przybiorą formę warsztatową i zostaną poświęcone rozwijaniu umiejętności przywódczych (leadership) w społecznościach lokalnych.
Uczestnicy mogą otrzymać materiały dydaktyczne o zakresie tematycznym zbieżnym z tematyką konferencji oraz certyfikaty poświadczające udział w szkoleniu. Do bezpłatnego udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.

* tekst promocyjny

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: