Zagrają i pobiegną dla Kamila

Zagrają i pobiegną dla Kamila

BIAŁA PODLASKA Już 9 marca zostanie rozegrany mecz charytatywny "Gramy dla Kamila". To 32-latek, który urodził się w Białej Podlaskiej, tu edukował się w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym a swoją naukę kontynuował w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, którą ukończył w 2011 r.  

Niestety, od 2014 r. walczy z guzem mózgu a zwiększyć szansę na wygraną z nowotworem może innowacyjne leczenie. Aby dołożyć cegiełkę do leczenia bialczanina, można odwiedzić w najbliższą sobotę aulę przy Szkole Podstawowej nr 3, gdzie już o godz. 15.30 rozpocznie się impreza sportowo-charytatywna, podczas której odbędzie się mecz halowy piłki nożnej pomiędzy ekipami Klubu Biegacza Biała Biega i przyjaciele a Kamil Dream Teamem. Mecz składać się będzie z czterech kwart po 15 minut, drużyna może liczyć 30 osób. Początek gry o godz. 15.40. Pakiety startowe/kibica są do nabycia poprzez zapisy na stronie www.Time2go.pl.

W czasie imprezy zostaną także rozegrane mistrzostwa globu w biegu w płetwach na 101 metrów. Wysłuchać też będzie można koncertu w wykonaniu Zuzi Janik w duecie z Kacprem Trocewiczem.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: