Wywiady dot. koronawirusa - Nowa inicjatywa Miejskiej Biblioteki Publicznej

Wywiady dot. koronawirusa - Nowa inicjatywa Miejskiej Biblioteki Publicznej
fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA Miejska Biblioteka Publiczna realizuje kolejny projekt on-line czyli As Wywiadu. To cykl wywiadów z przedstawicielami różnych zawodów, podczas których omawiane będą różne kwestie związane z koronawirusem i jego konsekwencjami.

"As wywiadu"- czyli trzy konkretne pytania do specjalisty. Nowa inicjatywa prezydenta miasta Biała Podlaska oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej pozwoli rozwiać wątpliwości bialczan dotyczące życia w czasie pandemii koronawirusa.
- Naszymi "asami" czyli perfekcjonistami w swojej dziedzinie będą między innymi lekarz, dietetyk, i psycholog. Świat w czasie pandemii jest inny, wymaga rzetelnej informacji i odpowiedzialnego podejścia. Eksperci z którymi rozmawiamy odpowiedzą na trzy najbardziej nurtujące pytania dotyczące ich dziedzin. Czy powinniśmy nosić maseczki i dlaczego? Jak poradzić sobie psychicznie z izolacją? Czy miasto jest gotowe na pandemię? To tylko kilka z wielu pytań, które zadamy - słyszymy od pomysłodawców.
Pierwszym gościem będzie Riad Haidar, poseł na Sejm Rzeczpospolitej, ceniony lekarz i baczny obserwator działań służby zdrowia w czasie pandemii.
Wywiad przeczytamy już jutro o godz. 15 na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej (www.mbp.org.pl). Będą one publikowane w poniedziałki, środy i piątki.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: