Wystawa Danuty Koszołko w Art Stylu

Wystawa Danuty Koszołko w Art Stylu
fot. Istvan Grabowski

BIAŁA PODLASKA Danuta Koszołko to artystka wielowymiarowa. Nie tylko pisze wiersze, ale także maluje. 29 stycznia jej prace będziemy mogli zobaczyć w sklepie Art Styl.

Wystawa pod hasłem „Nowa ja” jest dostępna w sklepie Art Styl przy ul. Janowskiej 3 od 24 stycznia. Finisaż wystawy zaplanowany jest natomiast na 29 stycznia, początek spotkania z Danutą Koszołko o godz. 17.

– Przemierzając psychiczne przestrzenie gdzie dokonują się pewne procesy, a świat zewnętrzny wytwarza ciśnienie… odkryłam nową siebie. Ten optymizm, który odczuwałam sprawił, że po raz kolejny sięgnęłam po pędzel i pióro. I tak powstał zapis osobistych przeżyć i doświadczeń emocjonalnych oraz psychicznych. To zapis chwil, które przemijają, już minęły. Zatrzymałam je na papierze i płótnie na chwilę – mówi nam Danuta Koszołko.

Art Styl to sklep z wyjątkowym rękodziełem, gdzie można znaleźć wiele przedmiotów użytkowych oraz dekoracyjnych. Prace Koszołko można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 oraz w sobotę w godz. 9.30-14.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: