Wygraj z Podlasianinem i odśwież fryzurę na wiosnę

Wygraj z Podlasianinem i odśwież fryzurę na wiosnę

KONKURS Wiosna to czas, kiedy nie tylko zmieniamy garderobę, ale także dbamy o swoje włosy po zimie. Każdy sposób jest dobry, by poprawić sobie humor i zatroszczyć się o wygląd włosów. Do skorzystania z szerokiego wachlarza usług zaprasza salon fryzjerski Dorota z Białej Podlaskiej.

Salon fryzjerski Dorota, którego właścicielką jest Dorota Krzymowska, istnieje od 28 lat, z czego już 25 lat w obecnej lokalizacji, czyli przy ul. Piłsudskiego 12a. Czynny jest sześć dni w tygodniu, w godzinach od 8 do 19.

Wnętrze salonu jest podzielone na dwie strefy: męską i damską. W ofercie dla panów jest nie tylko strzyżenie włosów, ale także podcinanie brody i wąsów. Natomiast panie mogą skorzystać z takich usług jak: strzyżenie, farbowanie, dekoloryzacja, odżywianie włosów, regeneracja keratyną, botoks na włosy, diamentowa odbudowa włosów. W ofercie są także upięcia okolicznościowe.

Fryzjerki pracują na profesjonalnych kosmetykach Leyton House, Ducastel czy Keune. Nieustannie się także szkolą, by świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Zakład bardzo chętnie współpracuje z uczniami ze szkół uczących w zawodzie fryzjerskim, takich jak ZDZ czy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców. Dziewczyny są bardzo miłe i zawrze uśmiechnięte, służą poradą, chętnie podpowiadają, z jakiej usługi skorzystać, by pięknie wyglądać. Będąca stale do dyspozycji dość spora liczba fachowców pozwala skorzystać z ich oferty nawet bez konieczności umawiania wizyty telefoniczne.

Nie czekajcie zatem i odświeżcie swoją fryzurę na wiosnę!

Wygraj lifting fryzury z „Podlasianinem” i salonem fryzjerskim Dorota!

Dla naszych czytelników mamy do wygrania 3 nagrody od salonu fryzjerskiego Dorota przy ul. Piłsudskiego 12a. Zwycięzca otrzyma voucher na dowolną usługę do wykorzystania po wcześniejszym umówieniu. Co zrobić, aby wygrać? Należy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego wiosną warto zadbać o włosy?

Odpowiedź oraz dane osobowe uczestnika konkursu trzeba wpisać na kartę konkursową, która została opublikowana w wydaniu nr 12 tygodnika „Podlasianin” dostępnego od 23 marca w sklepach, kioskach oraz na poczcie. Potem należy wkleić na nią trzy kupony, które od tego wydania drukować będziemy co tydzień na łamach „Podlasianina”.

Dopiero po zebraniu trzech kuponów, skompletowaną kartę konkursową trzeba będzie dostarczyć do naszej redakcji – osobiście, pocztą (ul. Narutowicza 32/5, Biała Podlaska), bądź też mailem – po zeskanowaniu lub zrobieniu zdjęcia skompletowanej karty konkursowej. Na kupony czekać będziemy do poniedziałku 12 kwietnia do godz. 12. Laureatów ogłosimy na łamach tygodnika 13 kwietnia, a vouchery będą do odebrania w siedzibie naszej redakcji przy ul. Narutowicza 32 w Białej Podlaskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: