Wygraj bilet na koncert Witka Muzyka Ulicy w Ośrodku Relaks Perła Serpelic

Wygraj bilet na koncert Witka Muzyka Ulicy w Ośrodku Relaks Perła Serpelic

REGION Witek Muzyk Ulicy zagra koncert w Ośrodku Relaks Perła Serpelic. Występ znanego artysty pochodzącego z Kołczyna pod Rokitnem odbędzie się już 10 października.

Witek Muzyk Ulicy to jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci polskiej sceny muzycznej. Jego droga artystyczna i muzyka zyskują coraz liczniejsze grono fanów w kraju i za granicą. Muzyk warszawskich ulic i stacji metra, gdzie grywał przez półtora roku, trafia na największe polskie i międzynarodowe sceny, koncertuje w m.in. w USA, Anglii, Walii i Irlandii. Artysta wydał dwie płyty i przygotowuje się też do nagrania trzeciego krążka. Styl muzyczny Witka najbardziej oddaje tytuł jego drugiej płyty :”Folko Rocko Punko Polo”. Dlatego, że w swoich utworach potrafi on łączyć różne style muzyka Witka jest wyjątkowa i trafia w każde gusta niezależnie od wieku odbiorcy czy muzyki której słucha.

Koncert Witka Muzyka Ulicy z zespołem odbędzie się w https://www.facebook.com/relaksperlaserpelic Ośrodku Relaks Perła Serpelic już w sobotę 10 października o godz. 19.00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 70 zł, w dniu koncertu 80 zł, dzieci do 12 lat wejdą na koncert za darmo. Po koncercie odbędzie się zabawa taneczna do 3.00 z didżejem.  Jest możliwość rezerwacji noclegu. Bilety na koncert dostępne są w sprzedaży on-line na stronie: www.eventon.click.pl. Rezerwacji można dokonać także pod numerem telefonu: 519 443 893 lub mailowo, pisząc na adres: pogryzek05@gmail.com. Szczegółowe informacje dostępne są również w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/332222224521064?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22search_results%22%2C%22surface%22%3A%22search%22%7D]%7D

Mamy niespodziankę dla naszych Czytelników. Wspólnie z organizatorem koncertu Ośrodkiem Relaks Perła Serpelic przygotowaliśmy konkurs, a w nim 2 wejściówki na koncert Witka Muzyka Ulicy. Aby wygrać bilet wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie: Z jakiej miejscowości w powiecie bialskim pochodzi Witek Muzyk Ulicy? Odpowiedź należy zamieścić pod postem konkursowym na profilu Tygodnik-Podlasianin na Facebooku: https://www.facebook.com/tygodnikpodlasianin.

Rozstrzygnięcie konkursu i nazwiska zwycięzców opublikujemy w oddzielnym poście – we wtorek 6 października na profilu FB Tygodnik-Podlasianin.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: