Wesprzyj niezależne media. Dołącz do Patronów Podlasianina!

Wesprzyj niezależne media. Dołącz do Patronów Podlasianina!

Większość z Was poznało historię nieuczciwej konkurencji, z którą musimy i chcemy walczyć, bo zastraszyć się nie damy. Więcej na ten temat tutaj i tutaj. Dlatego, jeśli podoba Wam się to, co robimy, od dzisiaj możecie nas wspierać poprzez platformę Patronite. Chcemy dalej tworzyć dla Was medium rzetelne i wiarygodne, wolne od wpływów politycznych. Wasze wsparcie ułatwi nam utrzymanie i umożliwi rozwój naszego projektu!

Działamy w Białej Podlaskiej i na terenie byłego województwa bialskopodlaskiego. Jesteśmy całkowicie niezależni od wielkich grup kapitałowych oraz zagranicznych koncernów medialnych. Podlasianin to młody tygodnik i młody portal, ale tworzą go ludzie mający kilkunasto- lub kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie dziennikarskim. To doświadczenie sprawia, że nasze artykuły, filmy, zdjęcia są profesjonalne pod każdym względem – merytorycznym, językowym, warsztatowym.

Oprócz publicystyki chcemy inicjować różne akcje społeczne, plebiscyty, konkursy. Chcemy promować ludzi przedsiębiorczych, aktywnych, z pomysłami. Podlasianin to medium, które na bieżąco relacjonuje wszystko to, co dzieje się w naszym otoczeniu. Jesteśmy otwarci na sugestie, propozycje tematów, inicjatywy. Pragniemy, by w Podlasianinie każdy znalazł coś dla siebie.

Jako tygodnik Podlasianin i portal internetowy www.podlasianin.com.pl działamy od połowy listopada 2019 roku, a wcześniej, pod nazwą Podlasiak – od marca 2018 do października 2019 roku. Mimo ciągłych zmagań z nieuczciwą konkurencją ze strony lokalnego molocha medialnego, nadal uważamy, że mieszkańcy Południowego Podlasia zasługują na rzetelne dziennikarstwo. Na dobre materiały śledcze, reportaże, wywiady, analizy – czyli kwintesencję dobrej, apolitycznej, niezależnej prasy.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: