Utrudnienia na Zamkowej i Warszawskiej

Utrudnienia na Zamkowej i Warszawskiej
Roman Laszuk

BIAŁA PODLASKA Budowa nowej ścieżki rowerowej na ul. Zamkowej spowoduje utrudnienia w ruchu. Rozpoczęły się one 20 sierpnia. To nie jedyne miejsce w mieście, gdzie następuje zmiana organizacji ruchu.

Odcinek chodnika na ul. Zamkowej od strony zachodniej zostanie całkowicie zamknięty. Ruch pieszy zostanie przekierowany na istniejące oraz utworzone tymczasowe przejście. Dodatkowe utrudnienia w ruchu drogowym (czasowe, ręczne kierowanie ruchem) wystąpią jedynie podczas wjazdu i wyjazdu maszyn z terenu budowy.

To jednak nie koniec utrudnień. W związku z rozpoczęciem ostatniego etapu przebudowy ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej na odcinku od posesji nr 65A do skrzyżowania z obwodnicą miasta od 19 sierpnia do 2 listopada wyłączony zostanie z ruchu jeden pas jezdni. Wprowadzony został tam ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. W tym miejscu musimy zwolnić do 30 km/godz. i dostosować się do znaku „zakaz wyprzedzania”. Przystanki komunikacji miejskiej zostaną całkowicie wyłączone z użytkowania. Objazd przebudowywanego odcinka, dla pojazdów ciężarowych, będzie odbywał się ulicami Janowską i Zamkową.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy