Trudne warunki na drogach

Trudne warunki na drogach

POWIAT BIALSKI Zimowa aura od rana nie sprzyja kierowcom. Śliska jezdnia i opady śniegu utrudniały jazdę. Dzisiaj na drogach miasta i powiatu bialskiego doszło już do kilkunastu zdarzeń.

Po godz. 8.00 na odcinku drogi krajowej nr 2 pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Sitnicką a Warszawską osobowe bmw wylądowało w rowie. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. A dziesięć minut później, kilka metrów dalej od miejsca zdarzenia, jazdę w rowie zakończył osobowy seat. To nie koniec, bo niemal w tym samym czasie na ul. Warszawskiej doszło do kolizji wozu strażackiego z kią. Strażacy jechali do wezwania.

O godz. 9.30 służby otrzymały informacje o kolejnej kolizji – tym razem na ul. Twardej. Zderzyły się volkswagen i skoda. Na szczęście w porannych zdarzeniach nikt nie ucierpiał.

Groźnie wyglądała kolizja dwóch samochodów osobowych, do której doszło po godz. 14.00 przy ul. Sitnickiej. Z kolei na ul. Grunwaldzkiej na śliskiej nawierzchni przewróciła się rowerzystka. Kobieta z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala.

Przed godziną 18 pomiędzy Ossówką a Janowem Podlaskim zderzyły się audi i seat. Ruch na tej trasie odbywa się wahadłowo.

 

(mp)

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: