To będzie roztańczona jesień!

To będzie roztańczona jesień!
Adam Paluch Foto

BIAŁA PODLASKA Przed nami ostatnia, czwarta edycja tanecznej imprezy, która co roku cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Koncert Charytatywny "Dance with me", który stał się wizytówka miasta, zaplanowano na październik.

– Program od zawsze, a więc i tym razem, ma na celu zrzeszenie przedstawicieli różnych środowisk czy kręgów zainteresowań, którzy w myśl idei "pomagać każdy może" podejmą się wyzwania, a więc nauki tańca pod okiem profesjonalnych trenerów – zapowiada Damian Trzpil, pomysłodawca imprezy.

Kogo zobaczymy w nadchodzącej edycji? Będzie to m.in. trener piłki nożnej, strażak, dziennikarka, prezes klubu Biała Biega, zawodnik MMA, artystka Ulicznego Teatru Ognia Antidotum oraz wokalistka. Tańcząc powalczą o pieniądze na wybrany przez siebie cel charytatywny, a także o Kryształowe Kule i tytuł Mistrzów Bialskiego Parkietu 2018 r. – Kiedy zupełnie sam zaczynałem budować to wydarzenie w 2014 roku, słyszałem dookoła, że to się nie uda. Inni dopowiadali, iż mam wygórowane ambicje, skazując mój pomysł na klęskę. Nie poddałem się jednak – dodaje pomysłodawca i reżyser.

– Mieszkańcy naszego miasta uwielbiają nowości, dlatego też oprócz czwartej odsłony DWM, postanowiliśmy stworzyć po raz pierwszy edycję dziecięcą, która szybko zgromadziła spore grono odbiorców – zwraca z kolei uwagę organizator Maria Kwitek.

Jaki będzie motyw jesiennej odsłony Dance With Me – Zatańcz ze mną? Kolejna z organizatorek, Anna Stolarczuk, zapowiada, że będzie to "powrót do przeszłości". – Uczestnicy IV edycji swoimi występami zabiorą nas do swoich ulubionych dekad i czasów historycznych, albo nawet do własnych wyjątkowych wspomnień – słyszymy.

Co tydzień na łamach naszego tygodnika przedstawimy nową parę. Natomiast w bieżącym wydaniu "Podlasiaka" nr 21 przybliżamy sylwetki organizatorów programu.

Wydanie kupisz w punktach sprzedaży od 31 lipca lub na eprasa.pl

Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: