Sylwia Grzeszczak nie zagra w Międzyrzecu

Sylwia Grzeszczak nie zagra w Międzyrzecu

MIĘDZYRZEC PODLASKI Z powodu epidemii nie odbędą się także Dni Międzyrzeca. Organizatorzy mieli już wszystko przygotowane do tej corocznej imprezy, ale w obecnej sytuacji nie mogli podjąć innej decyzji, niż odwołać imprezę.

Dni Międzyrzeca były zaplanowane na weekend 16-17 maja. – Mieliśmy już podpisaną umowę z artystką. W tym roku gwiazdą naszej imprezy miała być Sylwia Grzeszczak. Odwołaliśmy jej występ i nie przekładaliśmy go na przyszły rok, bo nie wiadomo, jaka będzie sytuacja: czy artystka będzie koncertować, no i najważniejsze, czy będzie można już bezpiecznie organizować takie imprezy – mówi Andrzej Marciniuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Pod znakiem zapytania stanęła organizacja innych wydarzeń plenerowych w mieście. – Na początku czerwca szykowało się otwarcie nowo wybudowanego placu zabaw na żwirowni, połączone z festynem i koncertem. Nie wiadomo, czy impreza dojdzie do skutku. Czekamy, jakie będą dalsze zalecenia odnośnie imprez masowych organizowanych na powietrzu. Jeżeli zostanie odblokowane to ograniczenie, skłaniamy się do zorganizowania koncertów, na przykład w parku – dodaje Marciniuk.

Gdyby ze strony władz państwowych była zgoda na mniejsze imprezy plenerowe, takie koncerty w Międzyrzecu byłyby organizowane w sezonie letnim.

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: