Świętowali urodziny z Sylwią Grzeszczak

Świętowali urodziny z Sylwią Grzeszczak

BIAŁA PODLASKA Setki mieszkańców wzięły udział w imprezie z okazji 10. urodzin Centrum Handlowego Rywal. Gwiazdą wieczoru była Sylwia Grzeszczak, na której koncert przybyli fani z całego regionu.

Urodziny Rywala zorganizowano w minioną sobotę 14 kwietnia. Atrakcje dla odwiedzających czekały już od rana, były promocje, wielki tort oraz konkursy z nagrodami, takimi jak 43-calowy telewizor, smartfon czy tablet.

Niespodzianek nie brakowało również na scenie. Wystąpili wokaliści zespołu muzycznego Chwilka, m.in. Zuzia Janik, Bartek Peszuk oraz Marta Tchórzewska. Swój nowy singiel promował bialski wokalista Adrian Litewka, natomiast gwiazdą wieczoru była Sylwia Grzeszczak, znana z takich utworów jak "Księżniczka" czy "Małe rzeczy". Na koniec na uczestników wydarzenia czekał pokaz laserowy.

Świętujące 10 lat swojej działalności Centrum Handlowe Rywal już niebawem się powiększy. Planowana rozbudowa będzie już trzecią inwestycją w najnowszej historii tego obiektu. Otwarcie Rywala po wielkim remoncie odbyło się w 2008 roku. Prócz nowych sklepów, atrakcją w tamtym czasie były długie ruchome schody. Następnie inwestor zdecydował się na rozbudowę centrum i już jesienią 2014 roku otwarto drugą jego część, zlokalizowaną w miejscu dawnego Kredyt Banku. W nowej części znalazły się m.in. multipleks Cinema 3D oraz takie sklepy jak Martes Sport, H&M czy Big Star. Nowa inwestycja pozwoli wzbogacić obiekt m.in. o drogerię Hebe, sklep Pepco oraz market spożywczy.

Obejrzyj galerię zdjeć z wydarzenia

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: