Roztańczona Biała z Kontrą

Roztańczona Biała z Kontrą
fot. nadesłane

BIAŁA PODLASKA Szkoła Tańca Kontra zaprasza 29 kwietnia na godz. 19 na plac Wolności. Spotkanie jest skierowane do wszystkich, niezależnie od metryki a chodzi o to, by nakręcić flashmoba pokazującego jak roztańczonym miastem jest Biała.

 

Choreografię, której autorami są tancerze Szkoły Tańca Kontra można znaleźć na Facebooku Szkoły Tańca Kontra lub na YouTube wpisując „Nauka Tańca Międzynarodowy Dzień Tańca Biała Podlaska”. Układ jest stworzony przez dzieci dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, by każdy mógł świętować ten dzień razem z Kontrą.

Wszystko z lotu ptaka zostanie nagrane przez Lepszy Punkt Widzenia – Radosław Wasiluk, natomiast z poziomu ziemi Irena Habieda zadba o pamiątkę fotograficzną. Za oprawę muzyczną i organizację afterparty odpowiada klub Gramofon. Pomysłodawcą i organizatorem tanecznego Flashmoba jest Szkoła Tańca Kontra. Całe wydarzenie jest objęte honorowym patronatem prezydenta miasta Biała Podlaska. Patronat medialny nad nim objął natomiast tygodnik Podlasianin.

– Zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu! Pokażmy światu, że Biała Podlaska stoi tańcem. Czekamy na samorząd, stowarzyszenia, organizacje, dzieci, młodzież, dorosłych, przyjaciół, rodziny i dobrą energię! – apelują organizatorzy.

Udział w flashmobie jest całkowicie darmowy, a co więcej na uczestników czekać będą niespodzianki.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: