Rozpocznij treningi z Akademią Sportów Walki

Rozpocznij treningi z Akademią Sportów Walki

Chcesz rozpocząć przygodę ze sportem, zadbać o kondycję lub zmotywować do aktywności ruchowej swoje dziecko? Bogatą i ciekawą ofertę zajęć Brazylijskiego Jiu Jitsu oraz MMA dla dzieci i dorosłych przygotowała Akademia Sportów Walki.

Akademia Sportów Walki to nowe miejsce na mapie Białej Podlaskiej dla miłośników sportu. Główny cel, jaki przyświecał właścicielowi w decyzji o uruchomieniu klubu, były popularyzacja i rozwój Brazylijskiego Jiu Jitsu oraz MMA w mieście. – BJJ to sport rozwijający całe ciało dziecka, uczący je, jak zachować się w sytuacjach zagrożenia. Dodatkowo daje mnóstwo zabawy i radości z wykonywanych ćwiczeń. Dlatego postanowiłem otworzyć grupę dla dzieci po to, aby już najmłodszych zarażać pasją do tego sportu. Chcę, aby ludzie, którzy dołączą do naszego klubu, spróbowali treningów w GI (kimono), czyli w charakterystycznym stroju dla tej dyscypliny sportu. Marzy mi się widok 20-30 osób na treningu, gdzie każdy ma na sobie GI – mówi Robert Ptasiński, trener i właściciel Akademii Sportów Walki.Treningi z BJJ z elementami MMA rozpocząć mogą dzieci już od piątego roku życia. Zdarza się, że do grupy dołączają dzieci młodsze, 4-latkowie, ale to kwestia indywidualnych predyspozycji malucha. Dzieci trenują trzy razy w tygodniu: poniedziałki i środy o godzinie 18. W klubie trenują także dorośli. Dodatkowo można skorzystać z treningów personalnych z zakresu sportów walki i przygotowania fizycznego dla dzieci oraz dorosłych.

– Do grupy dorosłej można dołączyć od 15 roku życia, górnej granicy wieku nie ma. Zapraszamy wszystkich, zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Jeśli nie posiadasz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, aby rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki, to bez problemu możesz dołączyć do grupy – zachęca Ptasiński, który sam jest doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem w sportach walki. Ma na koncie prawie 80 walk, również zawodowych. Dodatkowo właściciel klubu jest posiadaczem niebieskiego pasa w BJJ. – Robię wszystko, żeby już niedługo na moich biodrach zawisł pas purpurowy, czyli wyższy stopień. Mistrzostwa Polski już 10 listopada. Zatem będzie okazja do pokazania swoich umiejętności. Dodatkowo rozwijam się jako trener. Fakt, że ufają mi rodzice, którzy przychodzą na moje zajęcia z dziećmi, bardzo mnie motywuje – dodaje pan Robert.

Dzieci trenują w hali w ZPO przy ul. Kasztanowej 6. – Mamy prawie 100 metrów kwadratowych maty przeznaczonej do sportów walki, dzięki czemu treningi są bezpieczne. Dorośli trenują w profesjonalnym Klubie Bokserskim Underground przy alei Jana Pawła II (Hotel Delfin). Jest tam wszystko, czego potrzeba do trenowania sportów walki: ring, mata, bardzo dużo rodzajów worków bokserskich. Tam prowadzimy również treningi personalne – dodaje właściciel klubu.

 

Szczegółowe informacje na temat zajęć można uzyskać pod nr tel. 733 597 177

*tekst sponsorowany

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy