Róże Europy i Golden Life w Sławatyczach

Róże Europy i Golden Life w Sławatyczach

SŁAWATYCZE W najbliższą sobotę 30 lipca w Sławatyczach szykuje się muzyczna uczta dla miłośników brzmień rockowych i folkowych. Odbędzie się tam 34. edycja Międzynarodowej Biesiady Nadbużańskiej.

Organizatorami są gmina Sławatycze, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Gminny Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół w Sławatyczach. Zanim na scenie pojawią się zespoły i wokaliści, o godzinie 5 na zbiorniku Sołodownia odbędą się zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Sławatycze.

W tym roku jubileusz 100-lecia istnienia świętuje jednostka OSP w Sławatyczach. O godz. 11 odprawiona zostanie msza w intencji strażaków i ich rodzin. O godz. 12 uroczystości jubileuszowe przeniosą się na stadion sportowy w Sławatyczach.

O godz. 15 nastąpi uroczyste otwarcie Międzynarodowej Biesiady Nadbużańskiej. O godz. 15.15 rozpoczną się prezentacje zespołów i solistów. Wystąpią Izabela Jaszczuk, Elżbieta Gruszkowska, Janusz Pruniewicz, grupa Nadbużańskie Słowiki. Następnie o godz. 16.50 ogłoszone zostaną wyniki zawodów i konkursów.

Natomiast o godz. 17 rozpocznie się koncert zespołu Mołodyczki. Muzycy z Szacka na Ukrainie wystąpią z przyjaciółmi. O godz. 18 na sławatyckiej scenie zagra Maciejowa Kapela, a o godz. 19.15 rockowy zespół Róże Europy ze swoim znanym utworem „Jedwab”. Następnie o godz. 20.30 swój występ rozpocznie kolejna z gwiazd wieczoru – zespół Golden Life. A o godz. 21.45 na scenę wyjdą grupa Futur Folk i Stanisław Karpiel-Bułecka. Na zakończenie imprezy do wspólnej zabawy przy muzyce zaprosi didżej.

Biesiada odbędzie się pod patronatem starosty bialskiego i wójta gminy Sławatycze.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: