RANKING: NAJLEPSZE SZKOŁY JAZDY w Białej Podlaskiej!

RANKING: NAJLEPSZE SZKOŁY JAZDY w Białej Podlaskiej!

Które szkoły najskuteczniej przygotowują kursantów do egzaminu na prawo jazdy? Tego czytelnicy "Podlasiaka" mogą dowiedzieć się z rankingu opracowanego przez naszą redakcję, w oparciu o dane uzyskane w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Ranking szkół jazdy, który oddajemy w Państwa ręce, jest długo wyczekiwany przez osoby planujące w najbliższym czasie zapisanie się na kurs. Jest cenną wskazówką dla osób wahających się nad wyborem szkoły, która najlepiej przygotuje ich do zdania egzaminów, zarówno teoretycznego, jak i praktycznego, no a później do bezpiecznego poruszania się po drogach. Z pewnością na taki ranking czekają też właściciele szkół jazdy, którzy chcą sprawdzić, jak im poszło na tle konkurencji i jaką pozycję zanotowali w porównaniu z poprzednim rokiem.

Dane, a więc listę ośrodków wraz z liczbą podejść do egzaminów praktycznego i teoretycznego w 2017 roku, otrzymaliśmy z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, i to właśnie na podstawie tych parametrów sporządziliśmy ranking.

Analiza najlepszych szkół jazdy we wszystkich kategoriach ( w każdej kategorii omawiamy specyfikę szkół, które zajęły pierwsze trzy miejsca) dostępny jest w papierowym wydaniu tygodnika Podlasiak numer 6 (wydanie od 17 kwietnia).

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy