Przejazd od poniedziałku będzie zamknięty dla aut. Przejdą piesi i rowerzyści

Przejazd od poniedziałku będzie zamknięty dla aut. Przejdą piesi i rowerzyści

BIAŁA PODLASKA Miasto w czasie wakacji intensywnie pracuje nad poprawą jakości nawierzchni ulic. W najbliższym czasie realizowanych będzie kilka takich prac. Zmiana organizacji ruchu dotyczy m.in. prac związanych z remontem na przejeździe na ul. Łomaskiej.

W związku z rozpoczynającą się inwestycją prowadzoną przez Trakcję S.A.od 1 do 31 sierpnia będzie zamknięty i wyłączony z ruchu przejazd kolejowy na ul. Łomaskiej. – Dopuszczony zostanie ruch pieszych oraz rowerzystów kierowany przez sygnalizatory ruchu oraz obustronne rogatki – zapowiada Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik UM.

Zaplanowane prace obejmą przebudowę przejazdu kolejowego oraz przebudowę nawierzchni stanowiącej dojazd do przejazdu kolejowego. – Na odcinku ul. Stacyjnej i ul. Łomaskiej będzie prowadzony ruch wahadłowy z zastosowaniem sygnalizacji świetlnej. W obszarze robót budowlanych zostało wprowadzone ograniczenie prędkości do 30km/h. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego – apeluje magistrat.

Te prace spowodują także zmiany w kursowaniu autobusów linii B, C, I (objazd ulicą Witoroską). Trasy będą przebiegać następująco. Linia B: przystanki: Podleśna 1, Podleśna 2, Podleśna 3, Łomaska 2, Łomaska 3 zostaną wyłączone z eksploatacji. Linia C: przystanki: Łomaska 2, Łomaska 3 zostaną wyłączone z eksploatacji. Wprowadzone zostaną przystanki tymczasowe: Podleśna 1, Podleśna 2, Podleśna 3. Linia I: przystanki: Podleśna 3, Łomaska 2, Łomaska 3 zostaną wyłączone z eksploatacji i wprowadzone zostaną przystanki tymczasowe: Podleśna 1, Podleśna 2.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: