Przed nami druga odsłona Deymon Show

Przed nami druga odsłona Deymon Show

BIAŁA PODLASKA Jesteśmy już po pierwszym odcinku lokalnego programu rozrywkowego Deymon Show. W niedzielę mogliśmy poznać zasady talk-show, w którym oprócz klasycznej rozmowy uczestnicy podejmują się spontanicznych zadań. 

– To była udana premiera, wiele osób z niecierpliwością wyczekiwało pierwszego odcinka – komentuje pomysłodawca show Damian Trzpil. – Wiele osób pisało do nas w ostatnim czasie, gratulując pomysłu i wykonania projektu, zwłaszcza w tak ciężkich czasach – dodaje kierownik planu Maria Sławecka.

Na planie zdjęciowym śmiechom nie było końca. – Nie wszystkie materiały zamieszczone będą w odcinkach. Wszystko to, co ciekawe a zostanie wycięte, zamierzamy wyemitować w specjalnym, piątym odcinku show – zdradza nam jako pierwszym współprowadząca Katarzyna Pawluczuk.

W niedzielę 11 kwietnia odbędzie się premiera drugiego odcinka, w którym to gośćmi będą: aktorka „M jak Miłość” Monika Mielnicka, aktor i reżyser Wojciech Andrzejuk oraz gość spoza naszego regionu „TikTiker” Patryk Pieczek. Jak poradzą sobie z wyzwaniami i czego nowego dowiemy się o gościach w drugiej odsłonie show? Przekonać się będzie można tylko oglądając kolejny odcinek, na który – jako patron medialny wydarzenia – serdecznie zapraszamy. Można go będzie obejrzeć w serwisie YouTube, wpisując „Deymon Show”.

Sponsorem głównym programu jest firma Centrum Kształcenia Kadr Sportowych CKKS, a realizatorem programu – Firma Shoyos Studio Marek Maliszewski. Organizatorzy zachęcają do śledzenia ich profili na Facebooku i Instagramie.

 

To oni wsparli projekt

Sponsor główny: Centrum Kształcenia Kadr Sportowych CKKS Biała Podlaska B. Cienciała, partnerzy: Resto-Bar Stara Poczta, Become Pro, Salon Fryzjerski Dorota, Sushi Numazu, Skarpetkowy Shop, Shoyos Studio – Show Your Sound, SK Salon Kosmetyczny, Ewa Skonieczna Make-Up, Studio Reklamy Grafix, ftiroom20, Hubert Kołodziejski, Divine Art Ewa Cybulska, Salon Odzieżowy ALEX Iwona Paluch, Integrale.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: