Prezydent już wybrał najbliższych współpracowników

Prezydent już wybrał najbliższych współpracowników

BIAŁA PODLASKA Ogłoszone zostały wyniki dwóch konkursów i od 24 grudnia prezydent ma już rzecznika prasowego i szefa swojego gabinetu. Z mediami komunikować się będzie Gabriela Kuc-Stefaniuk, a gabinetem zarządzać będzie Wojciech Sosnowski.

Głównym specjalistą ds. komunikacji społecznej w gabinecie prezydenta została Gabriela Kuc-Stefaniuk. Dotychczas pracowała w firmie Twój Tekst, zajmującej się tworzeniem tekstów na zamówienie, korektą i tłumaczeniami. Jej felietony oraz teksty dotyczące ciekawych inicjatyw w mieście i regionie mogliście państwo czytać na łamach tygodnika "Podlasiak". Kuc-Stefaniuk współpracowała z nami od początku założenia tygodnika, a więc od marca 2018 roku. Prywatnie jest żoną i matką dwójki dzieci. Działa w stowarzyszeniu Przez Pryzmat, które podejmuje liczne inicjatywy krzewiące lokalną kulturę i tradycję.

Z kolei specjalistą ds. obsługi gabinetu prezydenta został Wojciech Sosnowski. 30-letni samorządowiec kolejny raz został wybrany miejskim radnym, jest związany z Platformą Obywatelską. Prywatnie mąż i ojciec, chętnie angażuje się w akcje charytatywne, jest wolontariuszem WOŚP. Wcześniej był zatrudniony w bialskiej firmie Ed-Wood.

Obecnie trwa konkurs na komendanta Straży Miejskiej. Ostatnio piastujący tę funkcję Artur Kozioł zrezygnował z pracy i przeszedł do Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Białej Podlaskiej. Pełni tam funkcję zastępcy dyrektora ds. administracyjno-technicznych. Został na to stanowisko mianowany (wcześniej nie było ono obsadzone). Pogotowie podlega pod Urząd Marszałkowski w Lublinie.

W najnowszym numerze Podlasiaka (wydanie od 31 grudnia) znajdziesz wywiady z Gabrielą Kuc-Stefaniuk i Wojciechem Sosnowskim udzielone tygodnikowi Podlasiak.

Zachęcamy do lektury!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: